Artık eşlerinden sıkılan kadınların HD gizli aldatma pornosu çekmeye başlamışlar bile. Azgın kadınlardan oluşan bulgar sikiş kasetlerini sizler için sanal ortama taşıdık. Her zaman yanınızda olabilecek Telde cinsel sohbet numaraları hizmet vermeye başladı. Her ofiste olması gereken bilgisayar programı Office 2019 lisans satın al ile crack arama derdinde artık son. Yüklediğiniz videoların bir çok kişiye kısa sürede ulaşması için Tiktok İzlenme Satın Al adresindeki paketlere bir göz atmanız gerekiyor. Her zaman para isteyen sitelerde işlem yapmak gereksiz maliyet yerine dosya upload adresinden ücretsiz dosyalarını korumaya alın. Popüler oyunlarda bir numara olan ARK Survival Evolved Para Hileli Apk İndir beraberinde ücretsiz tüm özellikler aktif olsun. Sınırsız ve ücretsiz bir şekilde hd maç izleme programı NetvGold Apk İndir sayesinde maç derdiniz ortadan kalksın. Hiç bir yerde bulamayacağınız sikis numaralari sizlere eğlencenin doruklarına çıkartcak. Üstelik başka bir ismi olarak erotik hatlar altında gerçekleştireceğiniz her konuşma zevk dolu olcaktır. Ateş dolu anlara yakalanmak için hemen orospu telefonları ile iletişime geçmeye başlayın. Bu sayede oluşabilecek eğlenceli erotik numara kadınlarının farkını yaşayın. Üstelik sizlere sunulan en ucuz sohbet hattı hizmeti olduğunuda unutmayın. Günün her saati ulaşım sağlayabileceğiniz taksi korsan sitesi sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbulda hizmet vermekte olan su kaçağı bulma kadromuz profesyonel ekibi ile sizlerin arama yapmanızı beklemekte.

Bruno Carranza Ramírez

Bruno Carranza Ramírez

Bruno Carranza Ramírez
(Abril – agosto 1870)

Nación en San José el 5 de octubre de 1822. Fue hijo de don Miguel Carranza Fernández y doña Joaquina Ramírez García.

Estudió medicina en Guatemala y era periodista. Publicó artículos en «La Paz», «El Progreso», «El Album», «El Eco del Irazú», «El Compilador», «La Estrella del Irazú», todos de oposición al gobierno. Por esta razón se le conoce como el fundador del periodismo político de oposición en el país.

Se desempeñó como diputado en el Congreso y como miembro del Consejo de Gobierno de los Presidentes Juan Rafael Mora, José María Castro Madriz y Tomás Guardia Gutiérrez. También fue rector de la Universidad de Santo Tomás.

Se le nombró Presidente provisorio en abril de 1870. Fue un hombre honrado, conocido como un verdadero liberal, de carácter muy independiente, el que realmente mandaba en el país era el Comandante General Tomás Guardia.

Por eso gobernó únicamente tres meses. Renunció de manera irrevocable. No quería continuar siendo manejado por un militar. Se fue para su casa y se retiró a la vida privada.

Falleció en San José el 25 de enero de 1891.

Bruno Carranza Ramírez

Principales logros de su gobierno
 
  • Decretó la creación del Ministerio de Salud Pública en 1870
  • Defendió la libertad de expresión
  • Instauró la Asamblea Constituyente que luego promulgó la Constitución de 1871

Relacionado:

Comentarios Facebook

Este sitio utiliza cookies. Conozca más sobre las cookies