Artık eşlerinden sıkılan kadınların HD gizli aldatma pornosu çekmeye başlamışlar bile. Azgın kadınlardan oluşan bulgar sikiş kasetlerini sizler için sanal ortama taşıdık. Her zaman yanınızda olabilecek Telde cinsel sohbet numaraları hizmet vermeye başladı. Her ofiste olması gereken bilgisayar programı Office 2019 lisans satın al ile crack arama derdinde artık son. Yüklediğiniz videoların bir çok kişiye kısa sürede ulaşması için Tiktok İzlenme Satın Al adresindeki paketlere bir göz atmanız gerekiyor. Her zaman para isteyen sitelerde işlem yapmak gereksiz maliyet yerine dosya upload adresinden ücretsiz dosyalarını korumaya alın. Popüler oyunlarda bir numara olan ARK Survival Evolved Para Hileli Apk İndir beraberinde ücretsiz tüm özellikler aktif olsun. Sınırsız ve ücretsiz bir şekilde hd maç izleme programı NetvGold Apk İndir sayesinde maç derdiniz ortadan kalksın. Hiç bir yerde bulamayacağınız sikis numaralari sizlere eğlencenin doruklarına çıkartcak. Üstelik başka bir ismi olarak erotik hatlar altında gerçekleştireceğiniz her konuşma zevk dolu olcaktır. Ateş dolu anlara yakalanmak için hemen orospu telefonları ile iletişime geçmeye başlayın. Bu sayede oluşabilecek eğlenceli erotik numara kadınlarının farkını yaşayın. Üstelik sizlere sunulan en ucuz sohbet hattı hizmeti olduğunuda unutmayın. Günün her saati ulaşım sağlayabileceğiniz taksi korsan sitesi sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbulda hizmet vermekte olan su kaçağı bulma kadromuz profesyonel ekibi ile sizlerin arama yapmanızı beklemekte.

Mercedes Chacón Porras

Mercedes Chacón Porras

Mercedes Chacón Porras
1896-1963

Nacio el 11 de setiembre de 1896.

A los 29 años se convirtió en la primera enfermera obstetra del país. Desde ese momento, sus esfuerzos se dirigieron hacia la creación de servicios de control prenatal y al fortalecimiento de la prevención de la mortalidad materna.

Gracias a ella, muchas poblaciones rurales tienen acceso a servicios de salud directamente en sus comunidades. La clínica del cantón de Aserrí lleva su nombre, rompiendo con la tendencia de la mayoría de centros de salud nacionales, que legitiman solo la labor de los hombres profesionales en medicina.

Logró que la enfermería se reconociera como profesión, demostrando que las mujeres tienen capacidad para ocupar cargos en los que se requiere de conocimientos y destrezas complejas. Esto contribuyó a abrir espacios, para que más mujeres pudieran desempeñarse en la medicina social y pública. Representa el inicio de la profesionalización de las mujeres en el campo de la salud.

Se le reconoce conmo la mujer pionera de la medicina social.

Murio el 18 de abril de 1963.

En el año 2002 fue incluida en la Galería de la Mujer del INAMU (Instituto Nacional de la Mujer).

Mercedes Chacón Porras

 
Basado en la biografía de la Galería de la Mujer


Relacionado:

Comentarios Facebook

Etiquetado en: , , ,
Este sitio utiliza cookies. Conozca más sobre las cookies