Artık eşlerinden sıkılan kadınların HD gizli aldatma pornosu çekmeye başlamışlar bile. Azgın kadınlardan oluşan bulgar sikiş kasetlerini sizler için sanal ortama taşıdık. Her zaman yanınızda olabilecek Telde cinsel sohbet numaraları hizmet vermeye başladı. Her ofiste olması gereken bilgisayar programı Office 2019 lisans satın al ile crack arama derdinde artık son. Yüklediğiniz videoların bir çok kişiye kısa sürede ulaşması için Tiktok İzlenme Satın Al adresindeki paketlere bir göz atmanız gerekiyor. Her zaman para isteyen sitelerde işlem yapmak gereksiz maliyet yerine dosya upload adresinden ücretsiz dosyalarını korumaya alın. Popüler oyunlarda bir numara olan ARK Survival Evolved Para Hileli Apk İndir beraberinde ücretsiz tüm özellikler aktif olsun. Sınırsız ve ücretsiz bir şekilde hd maç izleme programı NetvGold Apk İndir sayesinde maç derdiniz ortadan kalksın. Hiç bir yerde bulamayacağınız sikis numaralari sizlere eğlencenin doruklarına çıkartcak. Üstelik başka bir ismi olarak erotik hatlar altında gerçekleştireceğiniz her konuşma zevk dolu olcaktır. Ateş dolu anlara yakalanmak için hemen orospu telefonları ile iletişime geçmeye başlayın. Bu sayede oluşabilecek eğlenceli erotik numara kadınlarının farkını yaşayın. Üstelik sizlere sunulan en ucuz sohbet hattı hizmeti olduğunuda unutmayın. Günün her saati ulaşım sağlayabileceğiniz taksi korsan sitesi sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbulda hizmet vermekte olan su kaçağı bulma kadromuz profesyonel ekibi ile sizlerin arama yapmanızı beklemekte.

Francisco María Oreamuno Badilla

Francisco María Oreamuno Badilla

Francisco María Oreamuno Bonilla
Jefe de Estado
(Noviembre a Diciembre de 1844)

Don Francisco María Oreamuno Bonilla nació en Cartago el 4 de octubre de 1801. Sus papás eran Isidro Oreamuno Alvarado y Justa Bonilla.

Fue administrador de la aduana de Puntarenas, juez y gobernador de Cartago; Ministro en los gobiernos de don Manuel Aguilar, don Braulio Carrillo, don José María Alfaro y don José María Castro Madriz. También fue Presidente del Congreso.

Fue electo Jefe de Estado en 1844, en un momento en que aparecía en nuestro país novedades relacionadas con la política. Según la Constitución de 1844, fue electo por votación popular y directa.

Ejerció el mando durante un mes solamente, de noviembre a diciembre, cuando renunció a su cargo.

Fue reemplazado interinamente en 1844 por el senador Rafael Mora Murillo primero y luego por el ex Jefe de Estado José Rafael de Gallegos.

Fue Vicejefe de Estado en el Gobierno de don Juan Rafael Mora Porras y ejerció el poder en cuatro ocasiones distintas; la última vez en 1856 mientras don Juan Rafael se encontraba en el Frente Nacional, luchando contra la invasión de William Walker.

Combatió la terrible peste del cólera dictando muchas medidas sanitarias, pero falleció a consecuencia de este mal el 23 de mayo de 1856.

Francisco María Oreamuno Badilla

Principales logros de su gobierno
 
  • Puso en vigencia la Constitución Política de 1844
  • Combatió la peste del cólera

Comentarios Facebook

Este sitio utiliza cookies. Conozca más sobre las cookies